O nas

Nasza firma to przede wszystkim wysoka jakość i doświadczenie - w branży budowlanej działamy od kilkunastu lat. Obszar naszej działalności to głównie gmina Narewka, miasto Białystok i województwo podlaskie. Często realizujemy nasze projekty w innych częściach kraju, a także za granicą. Współpracujemy z wieloma firmami handlowymi i budowlanymi a także z inwestorami indywidualnymi.

Nasz Cel

Obecnie naszym głównym celem, który staramy się realizować, jest kompleksowa obsługa klienta. Oprócz samej sprzedaży materiałów, proponujemy także: doradztwo techniczne (obejmujące wizytę, pomiar u klienta, dobór odpowiednich technologii i materiałów), projekt, wykonanie oraz serwis.

Gwarancja

Na wszystkie prace zlecone naszej firmie oraz zakupione materiały udzielamy gwarancji.

Eksport

W związku z licznymi zapytaniami i stale rosnącą sprzedażą poza granice Polski, z przyjemnością informujemy, że posiadamy już dział eksportu, który zajmuje się wysyłką materiałów z naszej oferty za granicę. Obsługujemy głównie rynki Unii Europejskiej oraz kraje Europy Wschodniej - Białoruś, Rosję i Ukrainę.

Jeżeli chcesz kupić materiały w Polsce, a mieszkasz za granicą, zgłoś się do nas. Jesteśmy w stanie:

  • zorganizować całą potrzebną dokumentację
  • dokonać odprawy celnej
  • przetransportować ładunek

Zapraszamy do stałej współpracy firmy wykonawcze, deweloperskie, hurtownie oraz projektantów z naszego regionu.

Oferujemy:

szeroki wybór innowacyjnych produktów

szkolenia produktowe

organizacja ekspozycji

możliwość wypożyczenia próbek

wizyta doradcy technicznego

atrakcyjne ceny materiałów

Ponadto zapewniamy: pełną dostępność asortymentu, załadunek wózkiem widłowym, organizację dostawy (BUS 1.5t, HDS do 3t, HDS do 22t, TIR 24t, samochody z windą) na terenie całego kraju, szybkie terminy realizacji zamówień, młody i dynamiczny zespół, elastyczne godziny pracy.

Godziny otwarcia

poniedziałek - piątek: 8.30 - 16.30

Zapraszamy

ul.Baranowicka 199

15-517 Białystok